+371 80 80 80 80

KoronaPay (Zolotaya Korona) ātrie naudas pārvedumiatpakaļ

KoronaPay-ātrie naudas pārvedumi ar plašu apkalpošanas punktu tīklu Krievijā un NVS.

 

Naudas pārvedumi KoronaPay (Krievijā un NVS darbojas zem Zolotaya Korona zīmola)-tie ir ātrie naudas pārvedumi, kuri veicami bez konta atvēršanas un ir pieejami jebkurā no 50 000 apkalpošanas punktiem visā Krievijas teritorijā, NVS un citās valstīs, kā arī online režīmā.

 

Pārveduma ātrums: lielākājā vairumā gadījumu dažās minūtēs pēc nosūtīšanas.

Pārveduma veids: bezadrešu sūtīšana vienas pilsētas ietvaros. Pārvedums pieejams visos saņēmēja pilsētas KoronaPay apklapošanas punktos.

Pārveduma limiti: sūtīšana/saņemšana līdz 5 000 EUR dienā vienam klientam

Pārveduma valūta: EUR

Unikāla numura struktūra: 9 cipari

Apkalpošanas punkti: apkalpošanas punkti 26 pasaules valstīs

KOMISIJAS MAKSA: no 4,5% no summas, minimālā likme 5,00 EUR*

 

*Tarifs ir spēkā, sūtot pārvedumus uz Krieviju, Izraēlu, Rumāniju, Čehiju, Turciju, Azerbaidžānu, Baltkrieviju, Gruziju, Kazahstānu, Kirgizstānu, Tadžikistānu, Moldovu, Uzbekistānu.

Jūs varat kontrolēt sava pārveduma stāvokli visu diennakti online režīmā “Zolotaya Korona-Naudas pārvedumi” mājas lapā www.koronapay.com  vai arī bezmaksas mobilā lietotnē (pieiejams ielādei AppStore un Google Play Market, 6+)

Pie pārveduma nosūtīšanas no Latvijas, sūtītājam jānorāda saņēmēja pilns vārds un uzvārds (kā arī tēva vārds, ja tas ir ierakstīts saņēmēja personu apliecinoša dokumentā) kā tas ir ierakstīts saņēmēja personu apliecinoša dokumentā, valsts un pilsēta.  Savukārt sāņēmējam jāizvēlas KoronaPay (Zolotaya Korona) apkalpošanas punktu attiecīgājā pilsētā.

Korona Pay (Zolotaya Korona) priekšrocības:

-Ātrā pārveduma nosūtīšanas un saņemšanas limits sastāda 8000 EUR

-Vairāk nekā 40 000 apkalpošanas punktu 26 pasaules valstīs

-Viens no labākajiem pārklājumiem NVS un Krievijas Federācijā-plāša infrastruktūra no 550 bankām un finanšu iestādēm.

Maksājumu sistēma “Zolotaya Korona” piedāva saviem klientiem ērtus, pieejamus un drošus pakalpojumus. Katru dienu miljoniem cilvēku Krievijā, NVS un citās valstīs izmanto “Zolotaya Korona” pakalpojumus.

Nosūtīt un saņemt naudas pārvedumu, iemaksāt naudas summu aizdevuma atmaksai, kurš ir noformēts jebkurā Krievijas Federācijas bankā, papildināt savu bankas karti, samainīt valūtu pēc izdevīga kursa- tie viss ir “Zolotaya Korona’ pakalpojumi.

“Zolotaya Korona” ir ne tikai ērts un plašs pakalpojumu punktu tīkls, bet tā arī aktīvi attīsta online pakalpojumus.  Starptatutisko maksājumu karšu VISA, MasterCard, Maestro, MIR īpašnieki var veikt online pārvedumus, mainīt valūtu un apmaksāt jebkuras Krievijas bankas kredītu mājas lapā un maksājumu pakalpojumu sistēmas “Zolotaya Korona” mobilāja lietotnē.

“Zolotaya Korona”  naudas pārvedumu operators- NNKO “PLATEZNIY CENTR” (SIA), licences numurs   ЦБ РФ № 3166-К от 14.04.2014 г

 

- Pakalpojums sniegts pēc līguma ar BP REMIT, FCA license Nr.800941