+371 80 80 80 80

Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē

Mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu vietnes funkcionalitāti, atvieglotu tas lietošanu, ka arī statistikas iegūšanai. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko mūsu vietne saglabā Jūsu datorā, tālrunī vai citā ierīcē, kad Jūs to apmeklējat. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, kā arī kā tās pārvaldīt vai izdzēst, lūdzam apmeklēt vietni www.aboutcookies.org

Lietojot mūsu mājas lapu un/vai uzspiežot pogu "Piekrītu" uzpeldošajā logā, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Darām Jums zināmu, ka izslēdzot sava pārlūkprogrammā sīkdatnes, pastāv iespējamība, ka daži mājas lapas pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Mūsu vietne izmanto trešo pušu sīkdatnes, proti, "Google" sīkdatnes. Trešās puses pakalpojumu sniedzēji izmanto sīkdatnes, kas tiek saglabātas Jūsu ierīcē, lai vāktu datus par lietotāju veikto pārlūkošanu, tostarp apmeklētāju kopējo skaitu. Informācija tiek apkopta anonīmā veidā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet http://www.google.com/analytics.

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.