+371 80 80 80 80

Par kompāniju

Tirdzniecības marka TRANSFERTA/MONEY EXPRESS – tā ir mūsdienīga, dinamiska uzņēmumu grupa, kas darbojas finanšu pakalpojumu jomā.

2010.gadā Money Express uzsāka savu saimniecisko darbību no pirmā valūtas maiņas punkta t/c „GALLERIA RIGA” Rīgā, Dzirnavu ielā 67. Šo gadu laikā MONEY EXPRESS klientu apkalpošanas centru skaits izaudzis līdz 8 filiālēm Latvijā un 2 filiālēm Igaunijā.

Attīstot juvelierizstrādājumu tirdzniecības virzienu, mūsu uzņēmums ir iegādājies juvelierizstrādājumu uzņēmumu Rīgā, Lāčplēša ielā 121, kur mēs piedāvājam saviem klientiem ekskluzīvu juvelierizstrādājumu izgatavošanu pēc pasūtījuma, juvelierizstrādājumu remontu un veco juvelierizstrādājumu restaurāciju.

TRANSFERTA/MONEY EXPRESS piedāvā saviem klientiem sekojošus pakalpojumu veidus: 

  • valūtas maiņa skaidrā naudā;
  • investīcijas zelta pirkšana / pārdošana;
  • juvelierizstrādājumu tirdzniecība juvelierveikalos un internetveikalā www.gemmi.lv;
  • starptautiskie naudas pārvedumu pakalpojumi ātro naudas pārvedumu sistēmās „MoneyGram", "KoronaPay"
  • Lietuvas maksājumu sistēmas “PAYSERA” norēķinu kontu papildināšanas vai naudas līdzekļu noņemšanas pakalpojumi;

2017.gadā MONEY EXPRESS iegādājās uzņēmumu TRANSFERTA, kā rezultātā kļuva par lielāko operatoru Latvijā ātro naudas pārvedumu jomā. Kā arī, tika uzsākts process mūsu filiāļu nosaukumu nomaiņai uz „TRANSFERTA/MONEY EXPRESS".

Mūsu uzņēmuma darbā, mēs stingri pieturamies sekojošiem principiem: profesionalitāte, godīgums, augsta operativitāte, apkalpošanas kultūra, individuāla pieeja katram klientam un nepieciešamo pakalpojumu sniegšana visaugstākajā līmenī.

Garantējam konfidencialitāti un drošību

Mūsu mērķis — apvienot daudzu gadu Latvijas pieredzi valūtas maiņas punktu un klientu apkalpošanas punktu organizēšanā, kas sniedz finanšu un kreditēšanas pakalpojumus, un mūsdienīgu IT tehnoloģiju ieviešana biznesā valūtas maiņas un finanšu operācijās, saskaņā ar visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem.

Mūsu misija - piedāvāt katram Klientam mūsdienīgāko finanšu pakalpojumu, kredītu produktu un pakalpojumu pilnu kompleksu. Nodrošināt Klientu apkalpošanu visaugstākajā līmenī. Savstarpēji izdevīgu darījumu attiecību pamatā ir atvērtas, ilglaicīgas un uzticamas attiecības ar partneriem un klientiem.

Uzņēmuma attīstības princips - «Būt tuvāk klientam!»

Mūsu uzdevums — izveidot vislielāko augsti tehnoloģiskās finanšu kompāniju Baltijā ar vienotu nosaukumu Money Express. Tagad ir vispiemērotākais brīdis, lai kļūtu par mūsu partneri.

Jūs varat saņemt sīkāku informāciju par tekošajiem valūtas kursiem un pasūtīt Jums nepieciešamo valūtas daudzumu izmantojot e-pastu info@moneyexpress.lv, kā arī saņemt informāciju par investīcijas zelta cenām, ātrajiem naudas pārvedumu pakalpojumiem, rēķinu apmaksas pakalpojumiem. Turklāt Jūs varat iegādāties juvelierizstrādājumus tieši mūsu interneta vietnēs: www.moneyexpress.lv, www.gemmi.lv

Vienotais informatīvais tālrunis +371 80 80 80 80.