+371 66 900 300 Naudas pārvedumi CoronaPay, MoneyGram: 80008220

Par kompāniju

Tirdzniecības marka Money Express – tā ir mūsdienīga, dinamiska uzņēmumu grupa, kas darbojas finanšu pakalpojumu jomā.

2010.gadā Money Express uzsāka savu saimniecisko darbību no pirmā valūtas maiņas punkta t/c „GALLERIA RIGA” Rīgā, pēc adreses: Dzirnavu 67.

Šajos gados MONEY EXPRESS klientu apkalpošanas punktu skaits izaudzis līdz 8.

Kompānijas akcionāri izveidojuši atsevišķu licencētu uzņēmumu MONEY EXPRESS CREDIT, kas nodarbojas ar fizisku personu kreditēšanu, kā arī apdrošināšanas brokeru sabiedrību MONEY EXPRESS BROKERIS.

Tādējādi MONEY EXPRESS piedāvā saviem klientiem praktiski pilnu finanšu pakalpojumu kompleksu:

  • skaidras valūtas maiņu,

  • bezskaidras valūtas maiņu www.maini.lv,

  • investīcijas zelta pirkšanu/pārdošanu,

  • juvelierizstrādājumu pārdošanu, kredītu izsniegšanu ķīlā pret juvelierizstrādājumiem un tehniku MONEY EXPRESS CREDIT lombardu tīklā,

  • ātro naudas pārvedumu pakalpojumus no pasaules līdera kompānijas „MoneyGram”, kā arī TLVD&EASYPAY sistēmā,

  • komunālo rēķinu apmaksu, kā arī citu rēķinu no vairāk ka 800 dažādu pakalpojumu sniedzējiem Latvijas teritorijā

  • labākie piedāvājumi apdrošināšanas tirgū no MONEY EXPRESS BROKERIS,

  • līzings auto iegādei no MONEY EXPRESS CREDIT,

  • kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu no MONEY EXPRESS CREDIT.

2015. gadā MONEY EXPRESS sāka visu savu filiāļu reorganizācijas procesu, apvienojot tos pilna servisa finanšu pakalpojumu centros. Mēs mainām mūsu punktu nosaukumus uz

ME Finanšu pakalpojumu centrs”.

Turklāt uzņēmuma vadība ir pieņēmusi lēmumu par filiāļu tīkla paplašināšanos, un jau šovasar uzņēmums MONEY EXPRESS sāks savu darbu Ogrē, Salaspilī, Olainē un Rēzeknē.

Rīgā mēs atvērsim jaunu klientu apkalpošanas centru Zolitūdē un pilnībā mainīsim savu filiāļu koncepciju Imantā un Pļavniekos.

Attīstot juvelierizstrādājumu tirdzniecības virzienu, mūsu uzņēmums ir iegādājies juvelierizstrādājumu uzņēmumu pēc adreses Rīgā, Lāčplēša ielā 121, kur mēs piedāvāsim saviem klientiem ekskluzīvu juvelierizstrādājumu izgatavošanu uz pasūtījumu, remontu un veco juvelierizstrādājumu restaurāciju.

Mūsu uzņēmuma darbā mēs stingri pieturamies sekojošiem principiem: profesionalitāte, godīgums, augsta operativitāte, apkalpošanas kultūra, individuāla pieeja katram klientam un nepieciešamo pakalpojumu sniegšanu visaugstākajā līmenī.

Garantējam konfidencialitāti un drošību

Mūsu mērķis — apvienot daudzu gadu Latvijas pieredzi valūtas maiņas punktu un klientu apkalpošanas punktu organizēšanā, kas sniedz finanšu un kreditēšanas pakalpojumus, un mūsdienīgu datortehnoloģiju un jaunu biznesa metožu ieviešana, saskaņā ar visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem.

Mūsu misija - piedāvāt katram klientam mūsdienīgāko finanšu un kredītu produktu un pakalpojumu pilnu kompleksu. Nodrošināt klientu apkalpošanu visaugstākajā līmenī. Savstarpēji izdevīgu darījumu attiecību pamatā ir atvērtas, ilglaicīgas un uzticamas attiecības ar partneriem un klientiem.

Kompānijas attīstības princips - «Būt tuvāk klientam!»

Mūsu uzdevumsvislielākās augsti tehnoloģiskās finanšu kompānijas izveide ar kopēju nosaukumu Money Express. Tagad ir vispiemērotākais brīdis, lai kļūtu par mūsu partneri.

Jūs varat saņemt sīkāku informāciju par tekošiem valūtas kursiem un pasūtīt Jums nepieciešamo summu izmantojot e-pastu info@moneyexpress.lv , kā arī saņemt informāciju par investīciju zelta cenām, ātro naudas pārvedumu MoneyGram un TLVD&EASYPAY pakalpojumiem, rēķinu apmaksas pakalpojumiem. Kā arī Jūs varat noformēt apdrošināšanas polises par visizdevīgākajām cenām, kā arī iegādāties juvelierizstrādājumus mūsu mājas lapā www.moneyexpress.lv

Par sadarbības jautājumiem ar kredītaģentūrām, auto tirgotājiem, mākleru kompānijām un nekustamo īpašumu pārdevējiem sazinieties ar mums pa e-pastu : info@mec.lv

Vienotais informatīvais tālrunis +371 66 900 300

Octa - Salīdzini un izvēlies labāko! OCTA kalkulators, OCTA apdrošināšana; ​ Samazini OCTA cenu Pats!