+371 80 80 80 80

Telpu noma tirdzniecības centrā "Akropole Rīga".

Telpu noma tirdzniecības centrā "Akropole Rīga".

Telpu noma tirdzniecības centrā "Akropole Rīga".
Prestiža atrašanās vieta: Atrodoties populārajā tirdzniecības centrā "Akropole Rīga", šīs telpas ar platību 27,2 m2 ir ideāla vieta jūsu biznesam. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz šīs vietas lielā apmeklētība un atpazīstamība.
Profesionāla apkārtne: Jums blakus atradīsies Money Express, respektabls finanšu uzņēmums, kas piedāvā valūtas maiņas, naudas pārvedumu un investīciju zelta tirdzniecības pakalpojumus.
Tas nodrošinās jums papildu potenciālo klientu plūsmu.

Gatavs darbam: Telpas ir pilnībā gatavas lietošanai, kas ļauj jums ātri uzsākt un attīstīt savu uzņēmējdarbību, netērējot laiku un resursus.
Elastīgi nomas noteikumi: Mēs piedāvājam ērtus nomas noteikumus, kas pielāgoti jūsu biznesa vajadzībām. Ideāli piemērots finanšu pakalpojumiem:

Šī vieta ir ideāli piemērota finanšu uzņēmumiem, bankām, apdrošināšanas aģentūrām, brokeru firmām vai pasta pakalpojumiem.

+371 22 000 888
Nepalaidiet garām iespēju izvietot savu uzņēmumu vienā no dzīvīgākajiem un dinamiskākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Sazinieties ar mums jau šodien, lai iegūtu sīkāku informāciju un organizētu apskati!

ziņu saraksts