+371 80 80 80 80

Par kompāniju

SIA MONEY EXPRESS ir mūsdienīgs, dinamiski augošs uzņēmums finanšu pakalpojumu jomā, kuram izsniegta Latvijas Bankas licence ārvalstu valūtu skaidrās naudas pirkšanai un pārdošanai.

2010.gadā SIA Money Express uzsāka savu darbību no viena valūtas maiņas punkta, gadu gaitā paplašinot klientu apkalpošanas tīklu līdz septiņām filiālēm Latvijā un trīs filiālēm Igaunijā.

SIA MONEY EXPRESS piedāvā saviem klientiem sekojošus pakalpojumu veidus: 

ārvalstu valūtu skaidrās naudas pirkšana un pārdošana,

investīciju zelta un monētu pirkšana un pārdošana,

MoneyGram” ātrie starptautiskie naudas pārvedumi bez konta atvēršanas,

konta papildināšana un skaidrās naudas izņemšana no klienta konta, kas atvērts Lietuvas maksājumu sistēmā “PAYSERA”.

Uzņēmums savā darbā stingri ievēro šādus principus: profesionalitāte, godīgums, augsta efektivitāte, apkalpošanas kultūra, individuāla pieeja katram klientam un nepieciešamo pakalpojumu sniegšana visaugstākajā līmenī.

Garantējam privātumu un drošību

Mūsu mērķis ir apvienot Latvijas ilggadējo pieredzi valūtas maiņas punktu un finanšu pakalpojumus sniedzošu klientu apkalpošanas centru tīkla organizēšanā, ieviešot mūsdienīgas datortehnoloģijas un jaunas starptautiskajiem standartiem atbilstošas biznesa metodes valūtas maiņas un finanšu darījumu biznesā.

Mūsu misija ir nodrošināt katram klientam un partnerim pilnu mūsdienīgu finanšu pakalpojumu klāstu, nodrošinot klientu apkalpošanu visaugstākajā līmenī. Savstarpēji izdevīgu attiecību atslēga ir atvērtas, ilgstošas un uzticamas attiecības ar partneriem un klientiem.

Uzņēmuma attīstības princips - «Būt tuvāk klientam!»

Precīzāku informāciju par aktuālajiem kursiem var iegūt, sazinoties ar uzņēmuma pārstāvi - e-pasts info@moneyexpress.lv, kā arī pasūtīt valūtas maiņai nepieciešamo summu, iegūt informāciju par investīciju zelta cenām, ātrajiem starptautisko pārvedumu pakalpojumiem.

Vienotais informatīvais tālrunis +371 80 80 80 80.