+371 80 80 80 80

Finanšu kompānija MONEY EXPRESS CREDIT piedāvā apmeklēt jaunu finanšu centru.

Finanšu kompānija MONEY EXPRESS CREDIT piedāvā apmeklēt jaunu finanšu centru.

Finanšu kompānija MONEY EXPRESS CREDIT, kura šogad ir atvērusi jau septiņus finanšu centrus visā Latvijā, piedāvā iepazīties ar jaunu finanšu centru, kas atradīsies Imantā, Slokas ielā 115.

Finanšu centra piedāvājumā – investīciju zelta pirkšana un pārdošana, zelta iepirkums, ka arī lombarda pakalpojumi. Par godu finanšu centra atvēršanai visiem juvilierizstrādājumiem atlaide 15%. Pirmajā mēnesī visiem lombarda klientiem kredīts pret juvilierizstrādājumu ķīlu ir ar 0%!

Un tas vēl nav viss – iepērkoties par 100 eiro un vairāk, saņemsiet 20 eiro vērtu dāvanu karti no MONEY EXPRESS CREDIT. 

Karte derīga izmantošanai visos mūsu juvelierizstrādājumu veikalos, tai skaitā arī GEMMI veikalā Rīgā, Lāčplēša ielā 121.

Noteikti vēlamies paziņot, ka jau šajā rudenī pārdošanā iznāks unikālā rotaslietu izstrdādājumu kolekcija ar dārgakmeņiem – “ALEKSANDRIT”. Šīs rotas, kuras ir līdzvērtīgas mākslas darbiem, neatstās nevienu vienaldzīgu un kļūs par izcilu un spilgtu jūsu garderobes papildinājumu, ieņemot dārgumu lādē goda vietu.

Tikai šobrīd lielisku un izsmalcinātu jaunas kolekcijas “ALEKSANDRIT” komplektu – auskari un gredzens – ar dārgakmeņiem var iegādāties ar 30% atlaidi!

http://www.gemmi.lv/ru/ishop/akcii-/komplekt/

Katru nedēļu pidāvāsim iegādāties  jaunu komplektu par īpašu cenu.

Ļoti vēlamies paziņot arī par citu akciju no gemmi.lv.  Katru dienu kādu no internetveikala precēm var iegādāties lētāk par 30%. Akcijas  preču sortiments mainās un papildinās ik dienu. Ieskatieties www.gemmi.lv – iespējams, tieši šodien jūsu iekārotākām kaklarotām ir atlaide -30%!

Apmeklējiet jauno finanšu pakalpojumu centru MONEY EXPRESS CREDIT Imantā, Slokas ielā 115 un izmanto īpašo akcijas piedāvājumu.

Esiet laipni gaidīti!

Precizākā informācija uzņēmuma mājas lapā www.moneyexpress.lv, ka arī sekojies mums sociālajos tīklos (facebook) un lasiet jaunākās ziņas.

Patiesībā, ja jums ir nepieciešams mainīt valūtu, veikt starptautisko naudas pārvedumu (Moneygram, UNISTREAM, Contact, Blizko), noformēt apdrošināšanu – esiet laipni gaidīti tuvākā Money Express filiālē.

 

 

ziņu saraksts