+371 80 80 80 80

Džims Rodžerss atzinās mīlestībā pret zeltu

Slavenais investors un finansists Džims Rodžerss kārtējo reizi atzinās savā mīlestībā pret zeltu, paziņojot, ka, ja cenas zeltam nokristos līdz atzīmei 1200$ par unci, tad viņš patiešām sāktu ļoti nervozēt.

Savā nesenajā intervijā televīzijas kanālam CNBC Džims Rodžers paziņoja, ka “kādreiz nākotnē zeltam būs spēcīga korekcija, bet zelts turpinās darīt savas lietas un turpinās augt. Dodiet zeltam iespēju. Man pašam personiski ir zelts un es to nepārdodu».

Rodžerss tāpat teica, ka, ja viņam tagad nāktos pirkt kaut-kādu dārgmetālu, tad viņš padomātu par sudraba iegādi, tā kā sudrabs tagad tiek pārdots par 40% mazāku cenu nekā pik cena šī gada maijā, bet zelts tiek pārdots pa cenu par 20% zemāku kā pik atzīme septembrī.

Tādā veidā, sudrabam ir daudz lielāks pieauguma potenciāls, salīdzinot ar zeltu. Rodžerss ir liels zelta piekritējs un pārliecināts par zelta cenu pieauguma potenciālu. Viņš bieži paziņoja daudzās intervijās, ka katram cilvēkam jābūt zeltam un sudrabam ekonomiskās krīzes laikā. Viņš tāpat uzskata, ka lauksaimniecībai ir liels pieauguma potenciāls un tā var būt interesanta investīcijām.

Džims Rodžerss ir viens no fonda Quantum Fund dibinātājiem un Starptautiskā Rodžersa izejvielu preču indeksa (RICI) dibinātājiem.

ziņu saraksts