+371 80 80 80 80

Uzmanību: Rīgā ir parādījušies viltoti investīciju zelta stieņi

Uzmanību: Rīgā ir parādījušies viltoti investīciju zelta stieņi

Pagājušās nedēļas sākumā, uz kompānijas Money Express klientu apkalpošanas centru, nezināmie atnesa investīcijas zelta stieni ar svaru 1 trojas unce (31,1035 grami).

Veicot stieņa pārbaudi, tas izrādījās viltots. Vizuāli tas ir pilnīgi identisks īstajam zelta stienim, tam ir firmas zīme un identifikācijas numurs.

Svētdien blēži centās realizēt vēl vienu stieni citā apkalpošanas centrā, bet dārgmetālu pieņēmējs pamanīja, ka tas ir viltots un izsauca apsardzi. Blēžus aizturēja un nodeva policijai.

Pēc abām epizodēm ir uzsāktas krimināllietas. Kā mums kļuva zināms, policijā ir fiksēta virkne gadījumu par līdzīgu krāpšanos.

Kompānijas Money Express speciālisti iesaka būt ārkārtīgi uzmanīgiem, veicot darījumus ar investīciju zeltu. Nepērciet zelta stieņus „no rokām”, izmantojot sludinājumu portālus, kas piedāvā pievilcīgi zemas cenas! Ja tomēr esat izlēmis par tāda veida darījumu – pārbaudiet stieni pie juveliera.

Interesants fakts: viltotais stienis, kuru atnesa uz mūsu klientu apkalpošanas centru, bija izgatavots no parasta metāla un magnetizējās.

ziņu saraksts