+371 80 80 80 80

Pirmo reizi Baltijā par juvelierizstrādājumu vai suvenīru pirkumu beidzot var norēķināties ar kriptovalūtu.

Pirmo reizi Baltijā par juvelierizstrādājumu vai suvenīru pirkumu beidzot var norēķināties ar kriptovalūtu.

Pirmo reizi Baltijā par juvelierizstrādājumu vai suvenīru pirkumu beidzot var norēķināties ar kriptovalūtu.

 

Kriptovalūta, iespējams, ir kļuvusi finanšu tirgū par vismodernāko pēdējā laika tendenci. Kāds tai paredz lielu nākotni kā klasiskās naudas aizstājējai, kāds uzskata, ka šis produkts ir īstermiņa spekulatīvs rīks, bet katrā ziņā bitkoini, ethereum, litekoini ir kļuvuši par ievērojamām parādībām un ir izveidojušas atsevišķu nozari ar miljardu apgrozījumu. Mūsu tiešsaistes juvelierizstrādājumu veikals www.gemmi.lv nolēma neatpalikt no modes, un mēs ieviesām mūsu mājas lapā iespēju iegādāties jebkuru rotaslietu, norēķinoties ar kriptovalūtu. Šobrīd mēs piedāvājam iespēju norēķināties ar piecām populārākajām kriptovalūtām:

  • BTC (bitcoin)

  • ETH (etherium)

  • BCH (bitcoin cash)

  • XRP (ripple)

  • LTC (litecoin)

Pirkšanas process ir pēc iespējas vienkāršs - jūs vietnē izvēlaties produkciju, kuru vēlaties iegādāties, izvēlieties piegādes metodi un pārejiet uz maksājumu lapu. Tajā papildus standarta opcijām - maksājumam ar bankas pārskaitījumu, VISA/ ASTERCARD maksājumu karti vai skaidru naudu vienā no filiālēm parādās kriptovalūtas izvēle, kas automātiski tiek konvertēta no eiro, pamatojoties uz populārās kriptovalūtas kursiem. Jums vienkārši jāizvēlas kriptovalūtas veids, ar kuru vēlaties maksāt par jūsu izvēlētajām precēm un jāsamaksā. Lai to paveiktu, maksājuma lapā tiek parādīts kriptovalūtas maciņa QR-kods, un jums uz to vienkārši jānosūta sava kriptovalūta. Uzmanību! Ņemot vērā kriptovalūtas kursu ļoti būtiskās svārstības, maksājums jāveic piecpadsmit minūšu laikā, pretējā gadījumā norādītā likme būs nederīga, un jums būs jāsāk preces iegādes process no jauna.

Kriptovalūtas pieņemšanu kā maksāšanas veidu mūsu interneta veikalā piedāvā Igaunijas uzņēmums OÜ Beldev Consulting, kurš Igaunijas Republikas teritorijā ieguva licenci kriptovalūtu pirkšanas/pārdošanas operāciju veikšanai, kā arī kriptovalūtas maciņa atvēršanai saviem klientiem. Skat.:

 

https://mtr.mkm.ee/taotluse_tulemus/484380

https://mtr.mkm.ee/taotluse_tulemus/483984

 

Uzņēmums OÜ Beldev Consulting piedāvā saviem klientiem kriptovalūtas pirkšanas/pārdošanas pakalpojumus internetā mājas lapā www.transcoin.me. Kriptovalūtas pieņemšanas pakalpojums ir jauns produkts uzņēmumam, un mēs priecājamies, ka mūsu tiešsaistes veikali www.gemmi.lv, gemmi.ee kļuva par pirmo kopīgo projektu šajā virzienā.

 

ziņu saraksts
Octa - Salīdzini un izvēlies labāko! OCTA kalkulators, OCTA apdrošināšana; ​ Samazini OCTA cenu Pats!