+371 80 80 80 80

Paysera LT peļņa 2019. gadā pieauga par 20%

Paysera LT peļņa 2019. gadā pieauga par 20%

Paysera LT peļņa 2019. gadā pieauga par 20%

Maksājumu sistēma Paysera LT ir reģistrējusi finansiāli veiksmīgus 2019. saimnieciskā gada rezultātus. Pēdējā gada laikā uzņēmuma neauditētā tīrā peļņa, salīdzinājumā ar 2018. gadu, pieauga par vairāk nekā 20%, sasniedzot 2,3 miljonus eiro.

Aplūkojot finanšu rādītājus, varam teikt, ka šis bija veiksmīgākais gads visā Paysera vēsturē. Mēs attīstījāmies praktiski visās jomās, sākot ar peļņu, ienākumiem un beidzot ar darbinieku skaitu. Ienākumi visvairāk pieauga no mūsu galvenajiem pakalpojumiem - maksājumu veikšanas un valūtas konvertācijas. Arī citi nozīmīgi soļi kļuva par ieguldījumu tirgū, piemēram, uzņēmuma paplašināšanās visās Baltijas valstīs un Austrumeiropā, jo mūsu partneru tīklam pievienojās Igaunija, tāpat kā nedaudz vēlāk Rumānija. Visas mūsu darbības ir balstītas uz mūsu ilgtermiņa stratēģiju - tas ir mūsu veiksmīgo finanšu rezultātu galvenais iemesls,” atzina Paysera LT izpilddirektors Vītenis Morkūnas.

2019. gadā uzņēmuma ienākumi pieauga par nedaudz vairāk nekā 15%, sasniedzot 11,06 miljonus eiro. Būtisku pieaugumu varēja novērot aktīvo klientu skaita ziņā, tam sasniedzot vairāk nekā 80%, un līdztekus tam ir pieaudzis klientu veikto maksājumu skaits, kā arī turētās naudas summa. Kopumā tika veikti 2,7 miljoni darījumu, izmantojot Paysera maksājumu sistēmu, par kopējo summu 5,9 miljardi eiro (pieaugums par 50%), savukārt klientu turētās summas pieauga par vairāk nekā 75% un sasniedza 200 miljonus eiro.

Uzņēmumam ir svarīgi ne tikai iepriekšējā gada finanšu sasniegumi. 2019. gadā partneri Igaunijā un Rumānijā pievienojās Paysera tīklam. Pašlaik Paysera tīklu veido uzņēmumi no 5 dažādām valstīm. Vēl viens svarīgs solis ir Trapecija biroju ēkas iegāde Viļņā un liela klientu apkalpošanas biroja atvēršana tajā. Raugoties no pakalpojumu puses, sistēma tika papildināta ar vēl trim valodām, un tagad pakalpojumi tiek piedāvāti kopumā 11 valodās. Ar sistēmu tika savienotas Google Pay un Samsung Pay mobilo maksājumu platformas, kā arī tika paplašināta mobilās lietotnes funkcionalitāte: tika pievienotas tādas funkcijas kā uzkrājumi, ziedojumi, rēķinu sadalīšana, biznesa konta atvēršana un integrācija ar biļešu izplatīšanas sistēmu Paysera Tickets. Arī Paysera iekšējā darbība bija notikumiem bagāta, jo komandai pievienojās tās 200. darbinieks un oktobrī tika atzīmēta uzņēmuma 15. dzimšanas diena.

Neskatoties uz pozitīvajiem finanšu rādītājiem un sasniegumiem, pēc V. Morkūnas teiktā, pagājušais gads nebija viegls. “Tirgus ir izaicinājumu un izmaiņu pilns, kuriem mums ir jāpielāgojas: jauniem spēlētājiem, jaunām juridiskām prasībām, Igaunijā un Latvijā izcēlās daudzi naudas atmazgāšanas skandāli, kas skāra arī Lietuvas finanšu tirgus dalībniekus. Mums ir jābūt elastīgiem un gataviem pielāgoties. Labi finanšu rezultāti dod vairāk iespēju būt ne tikai dinamiskiem, bet arī investēt produktos, uzlabojot jau esošos produktus un veidojot jaunus produktus. Mēs tiecamies būt par ikdienas finanšu palīgu neatkarīgi no tā, vai esat fiziska vai juridiska persona. Mēs vēlamies piedāvāt produktus, kas palīdzēs nodrošināt mūsu klientu finanšu stabilitāti. Tie visi būs mūsu galvenie mērķi šajā gadā,” uzsvēra izpilddirektors.

 

Par “Paysera LT”:

UAB Paysera LT ir pirmā licencētā elektroniskās naudas iestāde Lietuvā un viens no lielākajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem Lietuvā. Uzņēmums veiksmīgi darbojas finanšu nozarē kopš 2004. gada. Paysera LT ir daļa no Paysera tīkla, kurā ietilpst 5 uzņēmumi, kas reģistrēti Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Bulgārijā un Rumānijā. Paysera LT pakalpojumi tiek sniegti vairāk nekā 400.000 klientu vairāk nekā 180 valstīs.

ziņu saraksts