+371 80 80 80 80

Akcija MAINI.LV un ME BROKERIS

Izveido savu lietotāja profilu www.maini.lv portālā no 18.augusta līdz 18.septemrim, veic darījumu par vismaz 100 eiro vai tās ekvivalentu citās mūsu piedāvātās valūtās un saņem atlaidi 10% apmērā KASKO apdrošināšanas polisei tavam auto kompānijā "MONEYEXPRESS BROKERIS".

Speciālā piedāvājuma noteikumi

Piedāvājuma norises periods:
2014. gada 18. augusts – 2014. gada 18. septembris

Piedāvājuma derīguma termiņš:
speciālo piedāvājumu var izmantot līdz šī gada 31. oktobrim kompānijā "MONEYEXPRESS BROKERIS" Lāčpleša ielā 88, Rīgā.

Kas ir jādara?
Jums ir nepieciešams izveidot savu lietotāja profilu bezskaidras valūtas maiņas portālā Maini.lv un veikt bezskaidras valūtas maiņas darījumu par vismaz 100 eiro vai tās ekvivalentu USD, GBP, CHF, NOK, SEK, DKK vai RUB.

Ko Jūs iegūstiet?
Atlaidi 10% apmērā KASKO apdrošināšanas polisei Jūsu auto kompānijā "MONEYEXPRESS BROKERIS".

Piedāvājuma norises gaita

Izveidojiet savu lietotāja profilu Maini.lv portālā, veiciet bezskaidras valūtas maiņas darījmu internetā par vismaz 100 eiro vai tās ekvivalentu citās mūsu piedāvātās valūtās līdz šī gada 18. septembrim.

Piefiksējet bezskaidras valūtas maiņas darījuma ID (piemēram: ID 140811386) vai izdrukājiet attiecīgo darījuma pieprasījuma rēķinu, kur attiecīgā darījuma ID ir norādīts.

Nāciet uz kompānijas "MONEYEXPRESS BROKERIS" biroju Lāčpleša ielā 88, Rīgā vai zvaniet +371 29511874, pieteicieties apdrošināšanas polises noformēšanai ar atsauci uz Maini.lv speciālo piedāvājumu, norādot Jūsu veiktā darījuma ID. Iegādājieties KASKO apdrošināšanas polisi savam auto līdz šī gada 31. oktobrim ar 10% atlaidi.

Kopš reģistrācijas brīža mūsu portālā Maini.lv varat veikt bezskaidras valūtas maiņas darījumus 15 minūšu laikā – vienmēr par labāko kursu, ātri un droši!

Lūdzam ņemt vērā, ka atlaide 10% apmērā attiecas tikai uz tiem KASKO apdrošināšanas polisēm, kuras tika noformētas kompānijā "MONEYEXPRESS BROKERIS" līdz šī gada 31. oktobrim.

ziņu saraksts