+371 80 80 80 80

Money Express Сredit klientu apkalpošanas centra atklāšana – bonusi, dāvanas un nozīmīga ekonomija klientiem

 Money Express Сredit klientu apkalpošanas centra atklāšana – bonusi, dāvanas un nozīmīga ekonomija klientiem

Piektdien, 4.jūlijā Rumbulā (Maskavas 465A) darbu uzsāka kompānijas „Money Express Сredit” jaunais klientu apkalpošanas centrs.

Jaunatklātajā filiālē var ne tikai noformēt līzingu automašīnas iegādei, bet arī apmainīt valūtu, noformēt KASKO un OCTA apdrošināšanas polises Jūsu automašīnai no MONEY EXPRESS partnera BTA, kā arī, jaunajā filiālē var apmaksāt rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, papildināt kontus dažādās bankās, kopumā apmaksāt rēķinus no vairāk kā 300 dažādu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Drīzumā, filiāle „Rumbula” sāks piedāvāt saviem klientiem ātro naudas pārvedumu pakalpojumus no pasaules līdera kompānijas „MoneyGram”, par kuras oficiālu partneri Latvijā, kompānija MONEY EXPRESS kļuva 2014.gada 26.jūnijā.

Dienu iepriekš, šeit – jaunajā filiālē, notika svinīga prezentācija, uz kuru tika uzaicināti „Money Express Сredit” partneri un draugi.

Vakars, kas tika organizēts austrumu stilā, iepriecināja viesus ar visdažādākajiem cienastiem un dzērieniem, kā arī ar interesantu izklaides programmu – austrumu dejas, izlozes, fotosesijas utt. Tie, kam bija spēks un vēlēšanās izbaudīt aktīvu atpūtu, izklaidējās spēlējot novusu un galda futbolu.

Svētki par godu atvēršanai ir noslēgušies, bet dāvanas un bonusi klientiem būs spēkā līdz pat 17.jūlijam. Katrs klientu apkalpošanas centra, pēc adreses Maskavas 465A (blakus BRC), klients, noformējot autolīzinga līgumu, var tagad ieekonomēt no 250 EUR. Tā kā līdz 17.jūlijam netiek piemērota komisija par autolīzinga līguma noformēšanu, un tiek piedāvāta 20% atlaide uz KASKO.

Jūlijā sāks darbu arī jaunais „Money Express Сredit”  klientu apkalpošanas centrs Rīgas pilsētas Zemesgrāmatas nodaļas telpās pēc adreses Ūnijas iela 8 k-9, Rīga, kur būs iespēja noformēt kredītus ķīlā pret nekustamo īpašumu un kredītus mājokļa remontam. Šeit arī tiks pieņemti visu veidu maksājumi, varēs noformēt mājokļa apdrošināšanas polises no BTA. Sīkāka informācija pieejama www.mec.lv.

Atgādināsim, ka šī gada maijā, finanšu kompānija MONEY EXPRESS iegādājās bezskaidras valūtas maiņas platformu maini.lv, un jūnijā kļuva par pārstāvi amerikāņu kompānijai MoneyGram – līderi ātro naudas pārvedumu sfērā.

Kompānija „MONEY EXPRESS CREDIT” ir gatava piedāvāt katram klientam un partnerim vismūsdienīgāko kredītproduktu un pakalpojumu pilnu kompleksu. Kompanija darbā vienmēr pieturas pie principa „Būt tuvāk klientam!”. Sīkāku informāciju var saņemt www.mec.lv, kā arī  ofisā pēc adreses Lāčplēša iela 88-1, Rīga.

 

ziņu saraksts