+371 80 80 80 80

Akcijas no Money Express Credit juvelierveikaliem!

Akcijas no Money Express Credit juvelierveikaliem!

2015.gada martā kompānija Money Express Credit iegādājās vienu no vecākajām juvelierizstrādājumu ražotnēm Latvijā – juvelierizstrādājumu fabriku „Gemmi”. No šī gada jūlija mēs sākām plaša sortimenta juvelierizstrādājumu tirdzniecību Money Express Credit juvelierveikalu tīklā Rīgā, mūsu filiālēs atrodas pēc adresēm:

Dzirnavu iela 67 (t/c Galleria Riga), Zolitūde — Imantas 15. līnijā 7 (t/c RIMI), Purvciems – Ilūkstes iela 40а, Bolderāja – Gobas iela 15a, kā arī Ogre – Rīgas iela 23 (t/c DAUGA), un Olaine - Veselības iela 1a, blakus veikalam MAXIMA. 

Mūsu juvelierveikalu tirdzniecības tīkla darbības sākumu esam nolēmuši sākt no akcijas. No 1. līdz 28.jūlijam mēs piedāvājam saviem klientiem iegādāties vairāk kā 120 izstrādājumu vienību par ļoti izdevīgām cenām. Mūsu speciālisti ir atlasījusi pašus populārākos, bet galvenais nedārgus juvelierizstrādājumu modeļus (auskarus, gredzenus, kulonus, aproces un ķēdītes), kas noteikti ļoti patiks mūsu pircējiem, kļūs par lielisku dāvanu absolventēm, sievām, mammām, draudzenēm. Katru nedēļu Money Express Credit  juvelierveikali piedāvās saviem klientiem SUPER CENAS uz NEDĒĻAS PRECĒM. Par godu mūsu juvelierveikalu atklāšanai mēs piedāvājam saviem klientiem iegādāties izstrādājumus par neticami zemām cenām! Nezaudējiet laikuakcijas preču skaits ir ierobežots!

http://www.moneyexpress.lv/lv/Lombards/Products/9_377.html

http://www.moneyexpress.lv/ru/Lombards/Products/8_392.html

ziņu saraksts