+371 80 80 80 80

Telpu noma tirdzniecības centrā "Akropole Rīga"

Telpu noma tirdzniecības centrā "Akropole Rīga"

Telpu noma tirdzniecības centrā "Akropole Rīga".
Prestiža atrašanās vieta: Atrodoties populārajā tirdzniecības centrā "Akropole Rīga", šīs telpas ar platību 27,2 m2 ir ideāla vieta jūsu biznesam. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz šīs vietas lielā apmeklētība un atpazīstamība.
Profesionāla apkārtne: Jums blakus atradīsies Money Express, respektabls finanšu uzņēmums, kas piedāvā valūtas maiņas, naudas pārvedumu un investīciju zelta tirdzniecības pakalpojumus.
Tas nodrošinās jums papildu potenciālo klientu plūsmu.

Gatavs darbam: Telpas ir pilnībā gatavas lietošanai, kas ļauj jums ātri uzsākt un attīstīt savu uzņēmējdarbību, netērējot laiku un resursus.
Elastīgi nomas noteikumi: Mēs piedāvājam ērtus nomas noteikumus, kas pielāgoti jūsu biznesa vajadzībām. Ideāli piemērots finanšu pakalpojumiem:

Šī vieta ir ideāli piemērota finanšu uzņēmumiem, bankām, apdrošināšanas aģentūrām, brokeru firmām vai pasta pakalpojumiem.

+371 22 000 888
Nepalaidiet garām iespēju izvietot savu uzņēmumu vienā no dzīvīgākajiem un dinamiskākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Sazinieties ar mums jau šodien, lai iegūtu sīkāku informāciju un organizētu apskati!

к списку новостей