+371 80 80 80 80

Pirmais juvelierizstrādājumu tirdzniecības automāts GEMMI jau darbojas!

Pirmais juvelierizstrādājumu tirdzniecības automāts GEMMI jau darbojas!

Uzņēmums „GEMMI” ne tikai seko rotaslietu tradīcijām un saglabā tās, bet arī iet līdzi laikam, ieviešot jauninājumus savā darbā.

Viens no šiem jauninājumiem ir pasaulē pirmais tirdzniecības automāts, kas pārdod juvelierizstrādājumus. Jā, tieši tā, Latvijā tika izgatavots pirmais juvelierizstrādājumu automāts, kam nav analogu visā pasaulē. Turklāt šī iekārta ir izgatavota pēc 100% Latvijas uzņēmuma SIA „Money Express” pasūtījuma, ko paveica latviešu speciālisti mūsu vietējā, Latvijas, ražotnē.

Tirdzniecības automāti pēdējo desmit gadu laikā ir ievērojami attīstījušies. Tie ir ieguvuši augsta līmeņa tehnoloģiju un vairs neasociējas tikai ar šokolādes batoniņu,

ipsu un bezalkoholisko dzērienu pārdošanu.

Saskaņā ar pētījumu līdz 2020. gadam pasaulē būs pieejami 3,6 miljoni pieslēgtu tirdzniecības automātu. Ir sagaidāms, ka līdz 2022. gadam kopējais pārdoto pre

u un produktu apjoms, izmantojot tirdzniecības automātus, pieaugs līdz 42 miljardiem ASV dolāru. Produkti, kas šobrīd tiek pārdoti tirdzniecības automātos, ir absolūti nepiemēroti vidusmēra patērētājam. Tagad tirdzniecības automātos var iegādāties zeltu, šampanieti un elites alkoholu, gaļas delikateses, svaigas jūras veltes, kā arī automašīnas un melnos ikrus.

Pasaulslavenā amerikāņu kompānija „AMAZON”, kas tikai nesen tika novērtēta virs 1 triljona ASV dolāru, aktīvi testē veikalus, kur visi produkti tiks pārdoti pilnībā ar automātu palīdzību, bez cilvēka iejaukšanās. Patiesībā tā ir tā pati globālo tirdzniecības automātu koncepcija.

 

Pirmais „GEMMI” tirdzniecības automāts Latvijā ir uzstādīts Rīgā, Slokas ielā 115, tirdzniecības centrā „MAXIMA XXX”. Šeit jūs varat novērtēt visas ērtības juvelierizstrādājumu pirkšanā ar tirdzniecības automāta starpniecību.

Kas ir šis tirdzniecības automāts?

Tas ir vidusceļš starp internetveikalu un parasto veikalu. Proti, rotaslietas var izvēlēties no kataloga (ar pilnīgu un skaidru pre

u aprakstu), kā tas notiek internetveikalā, bet jūs varat tās redzēt klātienē, vitrīnā, tāpat kā parastā veikalā, un norēķināties ar karti par precēm, tās saņemot nekavējoties.

Atsaucoties uz „MONEY EXPRESS” valdes locekļa Nikolaja Timofejeva (Николай Тимофеев) teikto, galvenās bažas klientiem raisa fakts, ka tirdzniecības automāti nepiedāvā iespēju izmēģināt produktu, redzēt to no visām pusēm un aptaustīt. Tomēr tieši tādas pašas bažas bija novērojamas arī pirms diviem gadiem, kad tika atklāts juvelierizstrādājumu internetveikals ar šādu pašu nosaukumu – www.gemmi.lv. Bet, kā rāda pieredze, klienti aktīvi izmanto tiešsaistes veikalu, pirkumi tiek veikti katru dienu, ir skaidri novērojama šādu pārdošanu palielināšanās tendence. Tāpēc mēs uzskatām, ka juvelierizstrādājumu tirdzniecības automāts „Gemmi” atradīs savu klientu. Starp citu, jau tagad pirkumu skaits tiecas uz otro desmitu. Šobrīd mēs esam ierīces testēšanas posmā, pētām pieprasījumu, analizējam dažādas ierīces nepilnības, kas būs jānovērš. Tāpēc priecāsimies uzzināt jūsu atsauksmes par mūsu tirdzniecības automātu, kā arī dzirdēt komentārus un ieteikumus darba uzlabošanai.

Uz tikšanos pie mūsu juvelierizstrādājumu tirdzniecības automāta „Gemmi”!

ziņu saraksts
Octa - Salīdzini un izvēlies labāko! OCTA kalkulators, OCTA apdrošināšana; ​ Samazini OCTA cenu Pats!