+371 80 80 80 80

Pirmo reizi Baltijā atklāts apkalpošanas centrs, kurā kriptovalūtu iespējams iegādāties un pārdot par skaidru naudu

Pirmo reizi Baltijā atklāts apkalpošanas centrs, kurā kriptovalūtu iespējams iegādāties un pārdot par skaidru naudu

Kā liecina pētījumi, mūsdienās kriptovalūtas maciņus lieto 5,8 miljoni unikālo lietotāju. Savukārt līdz 2024. gadam bitkoinu lietotāju skaits sasniegs 200 miljonus.

Dažās Eiropas valstīs tiek uzstādīti kriptomāti, bet viesnīcu, veikalu un klientu centru, kuros iespējams norēķināties ar kriptovalūtu, skaits pieaug ģeometriskā progresijā.

Tagad arī Igaunijā, uzņēmuma Beldev Consulting OÜ klientu apkalpošanas centros, ir iespējams iegādāties vai pārdot kriptovalūtu, izmantojot skaidru naudu.

 

Beldev Consulting ieņem stabilu pozīciju kriptovalūtas pirkšanas-pārdošanas tiešsaistes tirgū mājaslapā www.transcoin.me un tagad patērētājiem piedāvā jaunu pakalpojumu!

Beldev Consulting OÜ pirmo reizi Igaunijā piedāvā kriptovalūtas pirkšanas-pārdošanas pakalpojumus, izmantojot skaidru naudu.

Klientu centru adreses, kur ikviens interesents, atbilstoši AML/KYC likumdošanai, varēs pārdot vai nopirkt kriptovalūtu:

Mustakivi Keskus

Tallina, Mahtra 1,

Igaunija

 

Maardu Centrum

Mārdu (Maardu), Nurga 3,

Igaunija

Uzņēmums plāno paplašināt pirkšanas-pārdošanas punktu tīklu Baltijā (Latvijā un Lietuvā), kā arī paplašināt pirkšanai-pārdošanai piedāvāto kriptovalūtu klāstu. Pašlaik uzņēmums piedāvā pirkt-pārdot tikai bitkoinus, bet tuvākajā laikā uzņēmums plāno paplašināt piedāvāto kriptovalūtu klāstu līdz 4 kriptovalūtām (pievienojot arī Bitcoin Cash BCH, Litecoin LTC un Etherium ETH). Pašlaik kriptovalūtu iespējams pārdot vai nopirkt tikai par eiro, bet pavisam drīz darījumus varēs veikt, izmantojot arī USD, GBP, RUB un citas valūtas.

Uzņēmums Beldev Consulting OÜ piedāvā arī pakalpojumus interneta veikaliem, kā samaksu par preci pieņemot kriptovalūtas. Pavisam drīz šo pakalpojumu (juvelierizstrādājumu un monētu pirkšanu, izmantojot kriptovalūtu) sāks piedāvāt Latvijā un Igaunijā populārs juvelierizstrādājumu interneta veikals, un pēc tam – arī visas citas ieinteresētās personas. Papildu informācija: +372 884 0073 un e-pastā: info@transcoin.me.

Uzņēmums Beldev Consulting OÜ īsteno kriptovalūtas pirkšanas-pārdošanas operācijas Igaunijas Republikā stingrā saskaņā ar tās likumdošanu, pamatojoties uz licencēm, kas uzņēmumam ļauj īstenot šādu darbību, kā arī atvērt kriptovalūtas maciņus uzņēmuma klientiem.

ziņu saraksts
Octa - Salīdzini un izvēlies labāko! OCTA kalkulators, OCTA apdrošināšana; ​ Samazini OCTA cenu Pats!