+371 80 80 80 80

Finanšu kompānija MONEY EXPRESS ir nostiprinājusi savu pozīcijas kā ātro naudas pārskaitījumu tirgus līderis Latvijā

Finanšu kompānija MONEY EXPRESS ir nostiprinājusi savu pozīcijas kā ātro naudas pārskaitījumu tirgus līderis Latvijā

Finanšu kompānija MONEY EXPRESS ir nostiprinājusi savu pozīcijas kā ātro naudas pārskaitījumu tirgus līderis Latvijā.

 

2017. gada 15. augustā kompānija MONEY EXPRESS pabeidza darījumu, kura ietvaros iegādājās cita tirgus dalībnieka ātro naudas pārvedumu Latvijā SIA "TRANSFERTA" 100% akciju.

TRANSFERTA nodrošināja RIA, KoronaPay, UNISTREAM, CONTACT, LEADER

sistēmu pakalpojumus Latvijā:

 

Savukārt, "MONEY EXPRESS" Latvijā pārstāv visas minētās sistēmas, kā arī "MONEYGRM", "BLIZKO", un ir Lietuvas maksājumu sistēmas "PAYSERA" aģents Latvijā . Tādējādi "MONEY EXPRESS" ir nostiprinājusi savu pozīciju šajā tirgus segmentā.

 

Uz šo brīdi pakalpojumu sistēmas "UNISTREAM" un "CONTACT" Latvijā piedāvā "MERIDIAN TRADE Bank", kā arī "UNISTREAM" pakalpojumus piedāvā "NORVIK BANKA".

 

Tomēr tik plašu maksājumu sistēmu izvēli kā "MONEY EXPRESS" savā filiāļu tīklā, neviens cita finanšu pakalpojumu tirgu dalībnieks Latvijā nepiedāvā. Tas dod uzņēmuma klientiem unikālu iespēju izvēlēties ērtāko, izdevīgāko un ātrāko veidu, kā nogādāt naudu uz galamērķiem gandrīz jebkur pasaulē.

 

Kā pastāstīja SIA "Money Express" valdes loceklis Nikolajs Timofejevs, tuvākajos jauno īpašnieku plānos ir paplašināt pieejamo finanšu pakalpojumu klāstu "TRANSFERTA" filiālē t / c "Origo", padarot to pievilcīgāku esošajiem un jaunajiem klientiem

.

"Mēs plānojam saglabāt zīmolu "TRANSFERTA", lai turpinātu attīstīties ar šo vārdu. Mūsu jaunā sistēma apvienos visas naudas pārvedumu sistēmas, kurā mēs pašlaik piedāvājam, vienā IT-risinājumā. Šis risinājums uzlabos klientu apkalpošanas efektivitāti no mūsu tīkla operatoru puses un tuvākajā nākotnē mēs plānojam paplašināt mūsu tīkla partneru aģentu Latvijas teritorijā un Igaunijā, kur mūsu kompānijai patlaban pieder uzņēmums OU "ME COMPANY", kas strādā arī ar tirdzniecības zīmi "MONEY EXPRESS".

 

SIA TRANSFERTA iegādes darījums ir nākamais solis, lai īstenotu mūsu "finanšu lielveikala" koncepciju, kas ietver ideju sniegt mūsu klientiem plašu visdažādāko finanšu pakalpojumu klāstu, paplašināt mūsu klientu loku, lai optimizētu uzņēmuma vadības izmaksas, kā arī mūsu finanšu pakalpojumu reklāmas un mārketinga veicināšanu. "

 

Savulaik uzņēmums iegādājās uzņēmums SIA "PILSKALNS", kam tajā laikā piederēja 3 licences valūtas maiņai un uzņēmumu SIA "Convert", tiešsaistes bezskaidras naudas maiņas platformas www.maini.lv īpašnieku. Vēlāk abi uzņēmumi tika likvidēti reorganizācijas procesā un kļuvuši par uzņēmuma "MONEY EXPRESS" daļu.

 

Informācija :

 

MONEY EXPRESS ir lielākais valūtas maiņas punktu tīkls Latvijā. Uzņēmuma apmaksātais kapitāls ir 350 000 eiro. 2015.gadā uzņēmums noslēdza ar 530716 eiro apgrozījumu un peļņu 32610 eiro, 2016. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 616 019 eiro, un peļņa 38176 eiro. Pašlaik uzņēmumā strādā 46 cilvēki.

Savukārt, apmaksātais pamatkapitāls SIA TRANSFERTA ir 470 000 eiro, uzņēmums noslēdza 2015 gadu ar apgrozījumu 334,068 eiro un zaudējumiem 163 392 eiro, bet 2016. gadu ar apgrozījumu 245,030 eiro un zaudējumiem 41792 eiro. Uzņēmumā bija 16 darbinieki.

Abi uzņēmumi ir reģistrēti FKTK kā maksājumu kompānijas.

ziņu saraksts
Octa - Salīdzini un izvēlies labāko! OCTA kalkulators, OCTA apdrošināšana; ​ Samazini OCTA cenu Pats!